nekonečno snů

michal nesveda

KONTAKTY

Fulfillment Production s. r. o.
Revoluční 8, 110 00 Praha 1, Praha, Česká republika

Šárka Cejnarová
Produkce
Tel.: 721 549 762
sarka.cejnar@seznam.cz

Tom Gryf
Kreativní producent
gryf@me.com

Rozálie Wierrman
Obchodní ředitelka
Tel.: 777 039 263
rozalie.wierrman@gmail.com

nesveda

O PŘEDSTAVENÍ

Nekonečno snů je show postavená na britsko-americkém modelu předvádění kouzel, ve kterém Michal vyniká. Takto vystavěná show nabízí spojení humoru, dramatu a kouzel ve formě vizuální a psychologické hry.

Představení má jednu dějovou linku, kterou jsou lidské sny. Nejen ty příjemné a hezké, ale také noční můry. Těšit se můžete například na to, že Michal každý večer jednomu z diváků splní jeho sen, a možná to budete právě Vy. Základem je tedy vaše představivost.

Ambiciózní představení, jež bude uvedeno ve velkém sále Divadla na Vinohradech, přináší jedinečnou kouzelnickou one-man show o snech, která vás zvedne ze židlí.

Samozřejmostí je nejmodernější světelný park, dokonalá filmová hudba nebo velkoplošná projekce, jež vás pomocí live kamer nechá nakouknout přímo pod ruce Michala Nesvedy, ale také vám představí předtočená videa, která doplňují děj představení, ve filmové kvalitě.

Poprvé v historii divadelních představení diváci na začátku uslyší nečekanou výzvu, která zní: „Hlavně si nevypínejte své mobilní telefony, klidně foťte a vše sdílejte na svých sociálních sítích."

Představení je určeno pro dospělé a děti od 13 let.

PREMIÉRA: 2.10.2016

Režie: Kateřina Pokorná

Hrají: Michal Nesveda

Voiceover: Jarmila Švehlová​

Termíny: 9.10., 13.11., 4.11., 15.1., 29.1., 5.2., 12.2., 19.2., 5.3. vždy od 15:00 a od 19:00

MICHAL NESVEDA

Michal je mladý talentovaný kouzelník (v roce 2012 obdržel od Českého magického svazu titul Talent roku), který si plní svůj velký sen stát se uznávaným kouzelníkem. Poctivě na sobě již mnoho let pracuje, učí se od nejlepších kouzelníků nejen v ČR, ale i v zahraničí, studuje filmovou produkci a herectví a připravil již celou řadu úspěšných představení.

V televizní talentové show Česko Slovensko má talent zaujal svým kouzlem s živou rybičkou i zapřísáhlého odpůrce kouzelníků Jaro Slávika natolik, že od něj získal pochvalné uznání přímo před televizními kamerami.

Po svém loňském pobytu v USA a Japonsku, kde navštívil celou řadu kouzelnických show té nejvyšší úrovně, včetně představení Davida Copperfielda, se Michal rozhodl vytvořit moderní interaktivní show, kterou již brzy budete moci zažít na vlastní oči.

KONTAKTY

Fulfillment Production s. r. o.
Revoluční 8, 110 00 Praha 1, Praha, Česká republika

Michal Nesveda
Producent
Tel.: 737 633 462
michalnesveda@gmail.com

Šárka Cejnarová
Produkce
Tel.: 721 549 762
sarka.cejnar@seznam.cz

Tom Gryf
Kreativní producent
gryf@me.com

Rozálie Wierrman
Obchodní ředitelka
Tel.: 777 039 263
rozalie.wierrman@gmail.com

vstupenky
Tvorba webových stránek